Наші досягнення Музичний проект підтримка талановитих дітей "Райдужні зірочки"

Музичний проект  підтримка талановитих дітей "Райдужні зірочки"
Заклад дошкільної освіти№35 "Райдуга" на протязі 9років впроваджує музичний  проект «Райдужні зірочки». Основним завданням проекту визначено: «Розвиток гармонії в естетиці, музиці, інтелекті, духовності та здоров'ї».
З метою активізації творчого потенціалу дошкільнят, виявлення і розвитку талановитих дітей  у дошкільному навчальному закладі Музичний проект вкотре довів, що талановиті діти – це наше майбутнє. Педагоги повинні  знаходити ці «зірочки». щоб вони могли яскраво засвітитися.
        Заслуговують на увагу планомірне системне проведення свят методичних заходів, розваг, гарну сучасну підготовку дітей завдяки талановитому музичному керівнику Бозорової Лідії Іванівні. Лідія Іванівна учасниця обласного конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Кращій працівник року» у номінації «Кращій музичний керівник дошкільного навчального закладу»  у 2014 році».