Театралізована діяльність
                                            «Театральна вистава розкриває перед дитиною
                                             весь світ засобами мудрої та вічної казки,
                                             розвиває творчі здібності особистості,
                                             а найголовніше, виховує справжню людину…»
Театр-це казковий світ, в якому створюється ілюзія життя, де,вдягаючи маску на обличчя, знімаєш її з душі. Адже, виходячи на сцену, діти актори стають справжніми дорослими, героями казок, людей з реального світу, з реальними почуттями, емоціями, долями. Театралізована діяльність - найпоширеніший вид дитячої творчості. Вона формує досвід соціальних навичок поведінки завдяки тому, що кожен літературний твір або казка для дітей дошкільного віку завжди мають моральну спрямованість . Завдяки казці дитина пізнає світ не тільки розумом, але й серцем. І не тільки пізнає, але й виражає своє ставлення до добра і зла. Саме театралізована діяльність дозволяє дитині вирішувати багато проблемні ситуації опосередковано від імені якогось персонажа.
Під час театралізованої діяльності педагоги вчать дітей  слухати, бачити і відтворювати "шедеври",створені рідним народом. Поступово через акторські здібності діти починають розуміти та усвідомлювати, що вони живуть в країні, не пишатися якою неможливо, у повсякденному житті  потрібно бути  актором, щоб мати змогу  вийти з будь-яких ситуацій, застосувати свої акторські здібності на практиці.
Саме тому  заклад дошкільної освіти №35 «Райдуга» у листопаді 2018року провів тиждень театралізованої діяльності. По всіх вікових групах пройшли театралізовані дійства, свої акторські здібності мали змогу показати всі  діти. З великим бажанням були показані спектаклі малятам і батькам, серед яких: «Дюймовочка», «Пан Коцький», «Ріпка», «Вовк та семеро козенят». Робота з розвитку у дошкільників творчих здібностей у процесі театралізованих ігор приносить свої плоди: у малят активізується і збагачується словник, вони стали вільнішими, більш розкутими в спілкуванні, а головне, вони відчувають емоційний підйом.

Вихователі закладу дошкільної освіти №35 «Райдуга»