Семінари

Народні традиції. Весняні та літні свята

Той, хто не любить свій край, нічого любити не може
Д.Байрон

14 квітня 2018 року у  дошкільному навчальному закладі №35 «Райдуга» відбулося  методичне об’єднання вихователів за темою: «Народні традиції. Весняні та літні свята». На  методичному об’єднанні  були  присутні: завідувач ДНЗ №34 «Білочка» Токарева Н.В., керівник методичного об’єднання вихователів м. Новогродівка  методист ДНЗ №16 «Радість» Федорова І.В., вихователі дошкільних навчальних закладів міста, батьки.
Одним із  завдань дошкільної освіти є знайомство дітей з народними традиціями. У кожної людини на Землі є своя маленька батьківщина - це та частинка рідного краю, де вона народилась і виросла, де живуть її батьки. Кожна сучасна цивілізована людина повинна знати історію свого краю, міста, свого народу. Тому одним із завдань, яке вирішує педагогічний колектив  дошкільного навчального закладу  №35 «Райдуга» – ознайомлення дошкільників з народними традиціями. Методичне об’єднання вихователів містило теоретичну та практичну частини. В теоретичну частину увійшли перегляд відео-презентації «Патріотичне виховання» – доповідач завідувач дошкільного навчального закладу №35 «Райдуга» Василіна Г.О.. Практична частина містила в собі перегляд відео-презентації «Весняні та літні свята». Вихователями Царюк С.С., Запальскою О. В. були вдало підібрані  музичні вправи  для дітей,  де вони мали змогу відчути себе на справжньому святі Благовіщення. З дітьми середньої групи  вихователі Чульжанова Н.С., Гавілей А.О. потрапили до чудового, казкового свята Івана Купала та разом з дітьми  у танці знайшли квітку папороті.  Діти старшої групи разом з вихователями Рожновою А.А., Клемент'євою І.В. подорожували весняними святами. Разом з Весною співали веснянки, заклички. Цікавим була подорож до виставок у кожній віковій групі. «Музей хліба» у старшій групі, музей свят «Пори року» у середній групі, виставка картин зроблених вихователями в українському стилі, та виставки дітей та батьків до Великодня, здивували присутніх своєю неповторністю та яскравістю.
Засідання пройшло плідно для всіх присутніх. Всі присутні отримали подарунки до Великодня .