Наш ювілей

Наш ювілей-70років дошкільному навчальному закладу №35 «Райдуга»
Наш дитячий садок – це віночок з квіток!
Кожна квіточка в нім неповторна.
Це весела ріка, гомінлива й дзвінка,
це казок і пісень світлий човник.
Це частинка душі, що вкладає в дітей
вихователь щодень, щогодини.
Це наш берег надій, сподівання і мрій,
це майбутнє всієї Вкраїни.
Свій день народження святкує дитсадок,
нехай це свято не таке вже й пишне,
Ми ковалі надій, бажань, думок,
То ж хай нас Бог ніколи не залишить.
21квітня 2017року дошкільний навчальний заклад № 35 «Райдуга» відзначив 70-річний ювілей.
Сімдесят років пройшло з того дня, як вперше відчинилися двері дитячого садка ДНЗ № 35 «Райдуга». Багато випускників цього навчального закладу давно стали дорослими людьми, але,  як сімдесят років тому, вони поспішають сюди  вже зі своїми дітьми.
Серед численних гостей були начальник відділу освіти м.Новогродівка Кухтіна Раїса Миколаївна, провідний спеціаліст з питань дошкільної освіти Калугіна Світлана Маноліївна, завідувач методичним кабінетом відділу освіти м.Новогродівка  Рудько Валентина Вікторівна, голова профспілкового комітету м.Новогродівка Мироненко Ірина Валеріївна, ветерани, керівник установи та вихователі минулих років, представники батьківської громадськості, а також весь персонал, для яких освітня установа – це не просто місце роботи, а справа, якому присвячено багато років їх трудової діяльності.
Святковий концерт, присвячений 70-річчю дитячого садка, вийшов добрим і теплим, адже в музичному залі зібралися не просто колеги, не просто співробітники різних років, а старі добрі друзі. Привітала гостей  нинішній завідувач – Василіна Ганна Олексіївна.
Педагогічний колектив садка привітала начальник відділу освіти м.Новогродівка Кухтіна Раїса Миколаївна.  Вона зазначила: «За довгі роки діяльності дошкільного навчального закладу тисячі дітей отримали путівку в життя і стали справжніми фахівцями.»
Начальник відділу освіти м.Новогродівка Кухтіна Раїса Микокалаївна вручила працівникам, які пропрацювали у закладі більше 20 років грамоти відділу освіти м.Новогродівка.
За дорученням міського голови Білецької Людмили Михайлівни начальник відділу освіти Кухтіна Раїса Миколаївна вручила колективу дитячого садочка «Сертифікат» на придбання комп'ютерної техніки .
Привітала колег зі святом Світлана Маноліївна Калугіна - провідний спеціаліст з питань дошкільної освіти.
Винуватці торжества приймали вітання від голови профспілкового комітету м.Новогродівка Мироненко Ірини  Валеріївни, яка подарувала дошкільному навчальному закладу «Сертифікат»  для придбання музичного центру.
У цей день було дуже багато теплих спогадів про тих, хто працював у цьому садку в різні роки. Не шкодуючи себе, не думаючи ні про славу, ні про нагороди, без залишку розчиняючись в роботі, створюючи в цих добрих стінах неповторну атмосферу добра, назавжди залишив в цьому дитячому садку частинку своєї душі. На свято завітала Клишта Марія Михайлівна, яка віддала 44 роки свого життя працюючи у цьому дошкільному закладі.
Після святкового концерту настала врочиста хвилина, до залу внесли іменинний торт, на якому як дві зірочки горіли цифри «70».